Obálka audioknihy Ti nepohřbení

Interpret: Jiří Wittek
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021

Roku 1617 objevují ztroskotalí velrybáři v severních pustinách neznámou hmotu. Roku 1620 je ve vší tichosti ukončen poslední čarodějnický proces na Moravě. Roku 1640 je ve finském přístavu Raumě uvězněn nic netušící mladík. Hned nato celé město pohlcují plameny. Jak všechny tyto události pojí současný nález zmrzlého muže nedaleko polární základny Barneo? Pro odpovědi je potřeba projít očistcem, kde nenávist má svrchovanou moc, láska cenu smrti, krutost je přirozeností a bolestná agónie požehnáním.

KRISTINA HAIDINGEROVÁ
Kristina Haidingerová (provdaná Trefilová) se narodila, a to 19.2.1980 v Příbrami, kde dosud žije. Píše již od základní školy, ale dosud se věnovala především překladům textů rockových skupin, psaní textů pro lokální kapely a focení s hvězdami hudebního nebe. Mezi její další koníčky patří hlavně ilustrace, grafika, focení, četba, hororové filmy a metalová hudba. Právě ta také stojí za vznikem Kristininy současné tvorby. Začátkem roku 2014 se umisťuje v soutěži "Rokle šeré smrti". V r. 2014 vychází autorčina prvotina, román "Ti nepohřbení", doprovázený vlastní videoupoutávkou a ilustracemi. Román doprovází několik samostatných povídek, které postupně vychází ve sbornících či hororovém magazínu Howard. V současnosti autorka také pracuje na jeho pokračování. Mezitím (v roce 2016) autorce vychází erotický thriller z Berlína předminulého století s názvem "Richardovy živé hračky," úspěšně představený na festivalu ErotiCon nebo na Erotickém veletrhu. Kromě ilustrace se Kristina v současné době věnuje také redakční, ediční a pořadatelské činnosti.

Audiokniha Ti nepohřbení obsahuje hororový příběh od autorky Kristiny Haidingerové. Čte Jiří Wittek.