Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Delila Greenová má všechny na háku

Delila Greenová má všechny na háku

Ashley Herring Blake

Délka: 13 h 23 min
Interpret: Eliška Nejedlá
Vydavatel: Audiotéka, conQueer
Vydáno: 2024
Série: Bright Falls díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 755 MB

Delila Greenová přísahala, že už se nikdy do Bright Falls nevrátí – nečeká ji tam nic než vzpomínky na osamělé dětství. Žije teď v New Yorku, její kariéra fotografky se konečně začíná slibně rozvíjet a postel nemá nikdy prázdnou. Jasně, každou noc je v ní jiná žena, ale s tím nemá Delila problém.

Když podlehne citovému vydírání nevlastní sestry, s níž se dávno odcizily, aby za lákavý obnos nafotila její svatbu, ocitá se Delila zpátky v Bright Falls. Původně si tam sice jen chtěla odbýt své a zase se vypařit, ale potom potká Claire Sutherlandovou, jednu z Astridiných nejlepších kamarádek, a rozhodne se, že si ten pobyt nakonec přece jen užije – a přitom se tak trochu pomstí.

Claire, která vychovávala svou dceru většinou sama, se potýká s nespolehlivým bývalým, vlastní knihkupectví a vede dost jednotvárný život. Delila Greenová do něj vstoupí jako nevítané překvapení… Alespoň zezačátku. Ač o sobě vědí léta, ve skutečnosti se vůbec neznají – a tak Claire znepokojí, že Delila ví, co na ni platí. Když je okolnosti během mnoha předsvatebních akcí svedou dohromady, Claire si už není jistá, zda má sílu odolat Delilinu kouzlu. A co hůř, začíná si myslet, že ani odolat nechce…

ASHLEY HERRING BLAKE
Ashley Herring Blake je americká autorka beletrie pro děti, nejlépe známá pro svůj debut Ivy Aberdeen's Letter to the World a Girl Made of Stars, oceněný cenou Stonewall Honor Book.

Přihlásila se na vysokou školu na hlasový obor, ale před prvním semestrem to změnila. Blake má magisterský titul z Berry College. Než se stala spisovatelkou, pracovala v knihkupectví, jako učitelka a ABA terapeutka. Žije v Nashvillu, Tennessee, se svou rodinou. Je otevřeně bisexuální.

V roce 2019 byl její debut Ivy Aberdeen's Letter to the World o 12leté dívce, která v důsledku přírodní katastrofy bojuje se svou přitažlivostí k dívkám, vybrán jako Stonewall Honor Book. Její třetí román pro mladé dospělé Girl Made of Stars o bisexuální náctileté, jejíž bratr je obviněn ze znásilnění její nejlepší kamarádky, byl finalistou literární ceny Lambda.

ELIŠKA NEJEDLÁ
Absolventka Pražské konzervatoře, od roku 2016 v angažmá v Divadle A. Dvořáka v Příbrami. Kromě divadla se věnuje zpěvu v kapele Corebells.

Audiokniha Delila Greenová má všechny na háku, autorka Ashley Herring Blake, překlad Petra Kubašková. Čte Eliška Nejedlá, režie Jakub Tabery.

více

Série Bright Falls

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma