Gossip Girl 1: Líbej mě

Cecily Von Ziegesarová

Délka: 7 h 51 min
Interpret: Viktorie Taberyová
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Gossip Girl díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 443 MB

Vítejte v dekadentním světě manhattanské smetánky plném žárlivosti, intrik a poslední módy!

Serena van der Woodsen je zpátky, krásnější a stylovější než kdy dřív, ale na Upper East Side ji s otevřenou náručí nikdo nevítá. Rozhodně ne Blair Waldorfová, která odjakživa žila v jejím stínu a má toho právě tak dost. Tentokrát si své místo na výsluní elitní manhattanské školy sebrat nenechá, ať už to stojí cokoliv. S kartami však možná zamíchá tajemná Super drbna, která jako by věděla o každém skandálu ještě dřív, než se stane, a neváhá se o šťavnaté detaily se všemi podělit na svém blogu...

Tato knižní série je předlohou ikonického televizního seriálu Gossip Girl, ve kterém odstartovali svoji hereckou kariéru například Blake Lively nebo Penn Badgley. V roce 2021 se seriál dočkal rebootu na HBO Max.

CECILY VON ZIEGESAROVÁ
Cecily von Ziegesarová (1970) je americká spisovatelka a autorka populární knižní série Gossip Girl. Pochází z německé šlechtické rodiny a inspirací pro její knihy, které se staly předlohou několika televizních seriálů, jsou její vlastní zážitky ze studia na jedné z elitních středních škol na newyorském Manhattanu.

Audiokniha Líbej mě, autorka Cecily Von Ziegesarová, čte Viktorie Taberyová.

více

Série Gossip Girl

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky