Obálka audioknihy Černobílé pohádky

Interpret: Jiří Dvořák
Vydavatel: Albatros Media
Vydáno: 2020

Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana...

Všichni spisovatelé se na knížce podíleli bez nároku na honorář - významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek totiž putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením.

Velký dík patří kromě již zmíněných také Lucii Hlavinkové, Ivoně Březinové, Ivaně Peroutkové, Daniele Krolupperové, Martině Drijverové, Zuzaně Pospíšilové, Stanislavě Reschové, Peterovi Stoličnému, Lence Rožnovské, Kateřině Andrlové, Janu Svitákovi, Zuzaně Šestákové, Jarmile Dědkové a Šárce Kadlečíkové.

Audiokniha Černobílé pohádky obsahuje celkem 18 pohádkových příběhů od 18 různých autorů. Čtou Pavla Vitázková a Jiří Dvořák.