Obálka audioknihy Námi to končí

Interpret: Dana Černá
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022

Lily neměla jednoduché dětství, a tak se stěhuje do Bostonu, aby tam začala nový život. Její první přítel Atlas jí kdysi prozradil, že v tomhle městě „je všechno lepší“. A i když se pak po něm slehla zem, ona je odhodlaná mu věřit. Zpočátku se zdá, že měl Atlas pravdu – Lily si otevírá své vysněné květinářství pro lidi, kteří nenávidí květiny, a seznamuje se s ambiciózním neurochirurgem Rylem, který si okamžitě získá její srdce. Má pocit, že už nemůže být šťastnější, dokud se neukáže, že i Ryle před něčím utíká. Před tajemstvím, které ho ničí a teď hrozí zničit i jeho vtah s Lily… Minulost se často opakuje. Co uděláte, když zjistíte, že to nejhorší, čeho jste byli svědky, se teď děje právě vám?

Nejosobnější a vůbec nejupřímnější román bestsellerové autorky COLLEEN HOOVEROVÉ vychází ze skutečných zážitků a je věnovaný všem, kteří si museli projít něčím podobným…

COLLEEN HOOVEROVÁ
Je bestsellerovou autorkou New York Times, jejíž romantické příběhy se těší obrovskému ohlasu čtenářů. V češtině autorce doposud vyšly knihy Bez naděje a Ztracená naděje, které jsou součástí úspěšné volné série HOPELESS, dále pak román Život jedna báseň ze série SLAMMED a sedm samostatných románů. Autorka pravidelně střídá žánr young adult s literaturou pro dospělé čtenáře. V roce 2020 vyšel autorce také první psychothriller a názvem Pravda, nebo lež, který se stal velmi záhy bestsellerem.

DANA ČERNÁ
Vystudovala Pražskou konzervatoř. První angažmá získala v roce 1990 ve Středočeském divadle Kladno – Mladá Boleslav. V současnosti vystupuje na scénách divadel Činoherní klub, Viola, Palace a Vršovické divadlo Mana. Ve filmu a televizi ztvárnila role ve snímcích Můj strýček Archimedes, Nemocnice na kraji města – nové osudy, Rapl, Modrý kód a dalších. Hojně se věnuje rozhlasové a dabingové tvorbě.

Colleen Hooverová: Námi to končí | Čte Dana Černá | Režie Vlado Rusko| Zvuk, střih a mastering Vladimír Srb | Hudba Ondřej Gášek | Natočeno ve studiu Mixing.Today | Grafiku CD podle knižní předlohy adaptoval Michal Holík | Produkce Petra Kinclová | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v září 2022

Nahrávka vznikla podle knihy
IT ENDS WITH US Copyright © 2016 by Colleen Hoover | Translation © Jana Jašová, 2018 | Obálku s použitím původního návrhu upravila Soňa Šedivá | All rights reserved | Vydala Euromedia Group, a. s. – Ikar, 2021

Audiokniha Námi to končí, autorka Colleen Hoover, čte Dana Černá.