Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ach jo, to by se policistovi stávat nemělo

Ach jo, to by se policistovi stávat nemělo

Svatopluk Dubský

Délka: 11 h 24 min
Interpret: Milan Šmíd
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 643 MB

Je možné, aby český policista zažíval podobné maléry a trapasy jako filmoví hrdinové Johnny English nebo inspektor Clouseau? Pro mladého začínajícího policistu Sváťu žádný problém. Jakmile nastoupí k policii, hned první den se dostane do velkého průšvihu, po kterém očekává okamžitý vyhazov. Naštěstí se tak nestane. Na obvodním oddělení policie se pak seznámí s několika kolegy, rovněž samorosty a podobnými průšviháři, jako je on sám.

Společně zažívají spoustu humorných příběhů a navzájem si tropí kanadské žertíky. Hlavní hrdina však nejvíce slouží s ostříleným policistou Standou, který musí neustále litovat, že si vybral mladého kolegu za parťáka, neuvěřitelného smolaře a magnet na maléry.

Přes všechny průšvihy však společně zachraňují děti, pacienty uprchlé z nemocnice, čelí bláznům a po událostech z 11. září 2001 se v rámci bezpečnostních opatření ocitnou na střeše brněnského letiště se samopaly v rukou. To ovšem nemůže končit jinak než opět velkým malérem.

S kamarády z práce zakládá whisky club, kde se zásadně nechlastá, pouze degustuje kvalitní alkohol. Jejich akce však dopadají většinou špatně a manželky jim už přestávají jejich řádění tolerovat. Založí si protestní Baileys club, kde při ochutnávání domácích likérů kují pikle proti svým manželům. Nakonec se pokusí přimět své protějšky ke strávení společné dovolené. Podaří se jim to?

To a mnoho dalšího se dozvíte v knize plné humorných příběhů, které byly inspirovány skutečnými událostmi.

Audiokniha Ach jo, to by se policistovi stávat nemělo, autor Svatopluk Dubský, čte Milan Šmíd.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma