Obálka audioknihy S Medovníčkem do pohádky a Medovníčkova dobrodružství

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023
Série: Medovníček

S Medovníčkem do pohádky - Další pohádkové příběhy oblíbeného skřítka Medovníčka, který se stará nejen o včeličky, ale o všechna zvířátka. Tentokrát vyléčí včelce křidélko, které si pochroumala o trn na šípkové růži, asistuje při běžeckém závodě hlemýžďů, vrátí duhovou kapku kouzelné studánce v lese a zažije spoustu jiných příhod. Na konci knížky si ale musí přestěhovat svou chaloupku, protože dub, u jehož kořenů stála, má být poražen. Z lesa však neodejde. Naopak, dokud budou na světě včely a v naší krásné zemi lesy, Medovníček s námi bude neustále.

Medovníčkova dobrodružství - Skřítek Medovníček se musel přestěhovat, ale dál žije ve svém lese. Našel si chaloupku blízko paseky a je rád, že mohl zůstat se svými včeličkami a ostatními zvířátky. Znovu se potkává s kamarádem skřítkem Barvínkem, naučí slepičku Pipku počítat, po veliké bouřce nechá včelky, aby se usušily v jeho chaloupce, spřátelí se s koníkem Tomíkem a zažije i další dobrodružné příhody, které vás, děti, pobaví a na které jen tak nezapomenete.

Audiokniha S Medovníčkem do pohádky a Medovníčkova dobrodružství, autor Jan Lebeda, čte Jitka Molavcová.

Série Medovníček