Obálka audioknihy Slovíčka pro pokročilé C1, C2

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2020
Série: Jazyková úroveň C2

Před sebou máte poslechový kurz Angličtina - slovíčka C1/C2. Kurz je určen pro pokročilé uživatele., kteří běžně komunikují a chtějí si rozšířit slovní zásobu.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1 100 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň C1/C2 nejpokročilejší, která může být, proto se setkáte zejména s pokročilými výrazy, které jsou rozděleny do bloků aktivity (slovesa a jejich synonyma), dále přísloví a idiomy, podstatná jména a nakonec vlastnosti..

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest poslechových stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do angličtiny (lekce 6) v časové pauze před anglickým překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe

U každého bloku platí, že jakmile zvládnete poslech ze angličtiny do češtiny (lekce 1, 3, 5 – cvičení poslouchejte) přecházíte na překlad z češtiny do angličtiny (lekce 2,4,6 – cvičení přeložte).

V rámci jedné lekce nemusíte pracovat se všemi stopami, můžete se více věnovat takovému poslechu, který vám nejvíce vyhovuje. Doporučuji ale poslechnout si všechny stopy dané lekce minimálně jednou.

OBSAH:
Lekce 1: Aktivity 01
Lekce 2: Aktivity 02
Lekce 3: Aktivity 03
Lekce 4: Aktivity 04
Lekce 5: Aktivity 05
Lekce 6: Aktivity 06
Lekce 7: Aktivity 07
Lekce 8: Přísloví 01
Lekce 9: Přísloví 02
Lekce 10: Podstatná jména 01
Lekce 11: Podstatná jména 02
Lekce 12: Podstatná jména 03
Lekce 13: Podstatná jména 04
Lekce 14: Vlastnosti 01
Lekce 15: Vlastnosti 02
Lekce 16: Vlastnosti 03
Lekce 17: Vlastnosti 04

Slovíčka pro pokročilé C1, C2 - audiokniha obsahuje jazykový kurz angličtiny.

Série Jazyková úroveň C2

Obálka audioknihy Heart of Darkness