Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Navždy plynule

Navždy plynule

Gabriel Wyner

Délka: 8 h 20 min
Interpret: Tomáš Voženílek
Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 470 MB

„Nic takového jako těžký jazyk neexistuje. Každý trouba dokáže mluvit jakoukoli řečí, kterou mluvili jeho rodiče, když byl malý“......řekl si operní zpěvák Gabriel Wyner a do svých třiceti let se naučil šesti jazykům.

Nyní můžete i vy poznat kombinaci těch nejúčinnějších metod a moderních online aplikací, které konečně přinášejí do výuky jazyků technologický pokrok hodný 21. století. Kolikrát tedy budete člověkem?

O KNIZE
Stát se v dospělosti polyglotem se zdá nemožné, snad až podivínské – vždyť kolikrát jsme všichni začínali a snažili se vytrvat. Množství času a úsilí potřebné k memorování slovíček, vstřebání gramatiky a pochopení výjimek ale přece v dospělosti už nikdo nemá... A teď ta dobrá zpráva. Jde to i jinak. Gabriel Wyner dělá z ovládnutí cizí řeči zábavou, od které se nedokážete odtrhnout. Už teď gratulujeme k novému koníčku!

Autor Navždy plynule vzal to nejlepší ze známých přístupů k učení se jazykům, rozebral je na prvočinitele, přidal poznatky o vývoji řeči a funkcích paměti, a vše propojil s moderními online nástroji pro poslech a pro komunikaci s rodilými mluvčími. Vy sami si pak díky konkrétním návodům, postupům a tipům vytvoříte efektivní soukromý kurz na míru, který změní navždy vaše naslouchání, mluvu, ale zejména způsob uvažování o cizí řeči. Protože už nikdy nebudete překládat, vy budete v novém jazyku rovnou myslet.

„Čas od času vám může cizí jazyk připadat jako maska. Je to hra, divadlo. Máte roli francouzského týpka a právě hrajete rozhovor s pár přáteli. V takových chvílích se občas přistihnete, jak říkáte věci, které byste ve svém jazyce nikdy neřekli. Jste otevřenější. Mluvíte svobodněji. Koneckonců, nejste to přece doopravdy vy, je to jen hra.
To ale není tak úplně pravda.
Jste to vy. A tohle svoje já můžete potkat jen v cizím jazyce.“

V KNIZE SE MIMO JINÉ DOZVÍTE
- Jak naladit uši, aby slyšely zvuky vaší nové řeči, a jak trénovat pusu, aby je dokázala vyslovit.
- Jaká je nejvhodnější metoda pro zapamatování a vybavování si slovíček.
- Kde najdete 625 nejčastěji používaných slov daného jazyka.
- Jak nasát gramatická pravidla z kontextu a vyhnout se tak úmornému drilování.
- Kde a podle čeho si vybírat lektora z řad rodilých mluvčích.
- Kdy začít číst v cizím jazyce knihy a proč je lepší sledovat zahraniční seriály dříve než filmy.

MATERIÁLY K AUDIOKNIZE
Grafy, tabulky a obrázky do audioknihy převést nelze. Můžete si je však prohlédnout v doplňkových materiálech, které jsou vám zdarma k dispozici zde: melvil.cz/kniha-navzdy-plynule/

GABRIEL WYNER
Je americký operní zpěvák a polyglot, který vyvinul systém pro plynulé ovládnutí cizí řeči pomocí krátkých každodenních cvičení. Sám se například naučil francouzsky za 5 měsíců a rusky za 10 měsíců. Mluví plynně celkem šesti jazyky. Navždy plynule se stala bestsellerem a vedla k vytvoření stejnojmenné výukové jazykové aplikace. Autor žije v Los Angeles.

Audiokniha Navždy plynule s podtitulem Jak se rychle naučit cizí jazyk a nikdy ho nezapomenout. Autor Gabriel Wyner, čte Tomáš Voženílek.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma