Cesta slávy

Délka: 12 h 46 min
Interpret: David Viktora
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 720 MB

Román „Cesta slávy", inspirovaný skutečnou událostí, oživuje jednu ze záhadných historických osobností, jejichž tajemství dosud přetrvává. Někteří lidé mají natolik fantastické sny, že kdyby je uskutečnili, zajistili by si tím trvalé místo v dějinách. Právě takovými jedinci byli Francis Drake, Robert Scott, Percy Fawcett, Charles Lindbergh, Amy Johnsonová, Edmund Hillary a Neil Armstrong.

Co když někdo měl sen, který uskutečnil, ale o tom, že svého cíle dosáhl, chyběl důkaz? „Cesta slávy" je příběhem takového muže.

Jeffrey Archer je britský bestsellerový autor a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer naplno věnuje psaní – po celém světě se dosud prodalo více než 275 milionů výtisků jeho knih. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná „Cliftonova kronika" a jeho proslulý román „Kane a Abel", který obsadil první příčku v žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal Jeffrey Archer vysoce oceňovanou knižní sérii Vězeňské deníky – „Peklo", „Očistec" a „Ráj" – inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

Některé stopy mohou být ve snížené kvalitě.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma