Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ticho

Délka: 13 h 47 min
Interpret: Klára Cibulková
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2024
Série: Freyja & Huldar díl 6
Typ souboru: MP3
Velikost: 777 MB

Mlčení přináší smrt…

V Reykjavíku je z kočárku uneseno spící nemluvně a na jeho místě leží cizí mrtvé dítě. I to ale záhy zmizí… O jedenáct let později objeví detektiv Huldar se svou nadřízenou Erlou v kufru odstaveného auta rozřezané ženské tělo bez hlavy. Vyšetřovací tým, ke kterému už i oficiálně patří dětská psycholožka Freyja, rázem čelí jednomu z nejtěžších případů v historii oddělení. Pátrání mu však ztěžuje těhotenství velitelky Erly, jež s mizernou náladou dnem i nocí na podřízené tlačí, aby vraždu vyřešili ještě dřív, než začne rodit. Mezi Freyjou a Huldarem to dosud jiskří, nicméně mají dohodu, že soukromí do práce tahat nebudou. Vyhrocené vztahy nezklidní ani podivné obvinění Freyji z porušení policejního protokolu, jehož si sama není vědoma. Snaha tělo mrtvé identifikovat zavede kriminalisty k sérii zločinů spojující tři různé rodiny. Jenže jak zjistit víc, když zlo obklopuje neprostupná bariéra mlčení?

Mrazivé Ticho – šestý a závěrečný díl série s detektivem Huldarem a psycholožkou Freyjou – se s protagonisty loučí ve velkém stylu. Autorka, jejíž knihy se prodávají v milionových nákladech po celém světě, jím suverénně obhájila korunu královny islandské krimi.

„Nikdo vám tak obratně nezvýší tlak a nezrychlí tep jako královna severské noir Yrsa.“
- Barry Forshaw, The Financial Times

„Neodolatelný kriminální román, který vám zůstane ještě dlouho v hlavě.“
- Dimitris Passas, Tap the Line

„Rozhodl se vzít Míu dovnitř, i když se určitě probudí, až s ní pohne. Jemně odhrnul peřinku a doufal, že ji dokáže přenést dovnitř, aniž by ji vzbudil. Chvíli mu trvalo, než pochopil, co vidí. Dítě mělo šedivý obličejík, popraskané rty a dokořán otevřené suché a nevidoucí oči. Bylo mrtvé. To mrtvé dítě ale nebyla Mía.“
- ukázka z textu

Audiokniha (P) & © OneHotBook, 2024. Všechna práva vyhrazena.

Audiokniha Ticho - autor Yrsa Sigurðardóttir, čte Klára Cibulková.

více

Série Freyja & Huldar

Obálka audioknihy DNA
DNA
Obálka audioknihy Černá díra
Černá díra
Obálka audioknihy Katarze
Katarze
Obálka audioknihy Poprava
Poprava
Obálka audioknihy Panenka
Panenka
Obálka audioknihy Ticho
Ticho

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma