Obálka audioknihy Brouk

Interpret: Lucie Fiona Šternerová
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2016

Tato detektivka obdržela „Cenu Jiřího Marka“ v roce 2015 udělovanou českou sekcí „Asociace autorů detektivní literatury (AIEP)“ jako nejlepší detektivní kniha roku 2014.

Během oslav pohanského svátku Juhannus na finském ostrově Ukko Kokko náhle zmizí dívka a několik hodin po ní mladý muž. Pátrání se rozbíhá ve dvou liniích, ale pak se štěpí dál a dál. Hlavním středobodem pátrání ovšem zůstává dívka. Utopila se? Byla unesená? Nebo snad zavražděna? Jezero se líně vlní a kolem obchází smrt… Pomoc v tomto složitém případu nabízí zkušená inspektorka Elen Jollyová, která se z dovolené ve Finsku vrací zpět, do své Střední Anglie, do svého policejního okrsku v Milton Keynes. Ani tam však pátrání nekončí!

Brouk - audiokniha obsahuje detektivní příběh, jehož autorkou je B. M. Horská. Čte Lucie Fiona Šternerová. Režie Radek Volf.