Obálka audioknihy Bylinkové pohádky

Interpret: Lucie Sobotková
Vydavatel: Lenka Hanusová
Vydáno: 2021

Deset originálních příběhů, které ne přímo na sebe navazují. Hlavními postavami je princezna Justýnka z Květinového království a princ Narian ze Solného království, kteří vás zavedou do říše bylinek a jejich zázračných účinků. Každý z nich zažívá od dětství až do dospělosti svá dobrodružství a jak už to v pohádkách bývá, vše končí svatbou. Pozorně naslouchejte, ať se od našich malých hrdinů o bylinkách a jejich používání, hodně naučíte.

LUCIE SOBOTKOVÁ
Vystudovala Střední školu dramatického umění v Šumperku při Severomoravském divadle Šumperk, kde po ukončení studia přijala angažmá a působila zde až do roku 2004. Od roku 2004 až doposud je členkou hereckého souboru Horáckého divadla Jihlava. V epizodních rolích se objevila v několika televizních seriálech (Četnické humoresky, Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód).

Audiokniha Bylinkové pohádky obsahuje deset příběhů pro děti ve věku 4-12let. Napsali manželé L. a V. Hanusovi. Čte Lucie Sobotková.