Obálka audioknihy Neumannovy Poděbrady 1976

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2020

Obsah:

I. cena - mladí profesionální čeští a slovenští umělci - Materinské pole (Čingiz Ajtmatov)

I. cena - posluchači vysokých divadelních škol - Listy českých žen

III. cena - mladí profesionální čeští a slovenští umělci - Zahradník (Rabíndranáth Thákur)

II. cena - posluchači vysokých divadelních škol - Appassionata. ( II Andante brutale Ostinato ) (Vojtech Mihálik)

II. cena - posluchači vysokých divadelních škol - V noci někdo zaklepal na dveře...(František Hrubín)

III. cena - mladí profesionální čeští a slovenští umělci - Píseň písní (z Písní Šalomounových)

III. cena - posluchači vysokých divadelních škol - Denní hvězdy (Olga Berggolcová)

Audiokniha Neumannovy Poděbrady 1976 obsahuje celostátní přehlídku uměleckého přednesu, která vycházela od roku 1974 na deskách Supraphonu. Druhý díl této řady vychází nyní poprvé digitálně.