Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Deník farářky

Deník farářky

Martina Viktorie Kopecká

Délka: 6 h 42 min
Interpret: Tereza Kostková
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 378 MB

Proboha! Tohle všechno se stalo za tři roky?

Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života to nevypadalo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církve československé husitské. Audioknižní vydání blogu Deník farářky přináší zápisky posledních tří let a provádí posluchače celým církevním rokem, který začíná adventem.

Jaké to je být ženou – knězem? Čeho se kvůli službě musela vzdát? O čem přemýšlí, jak podle ní vypadá ráj a co by nám Ježíš pověděl, kdyby žil v dnes? S jakými předsudky se musí v životě vyrovnávat? V audioknize najdete úvahy, které se zdaleka netočí jen okolo náboženství, ale také vyprávění z cest po světě, příhody možné i dost nemožné, fotky, výstřižky z rozhovorů, vzpomínky na setkání, která mladé farářce bezmála změnila život. Poslechněte si také její kázání, sny i otázky, na které není snadné odpovědět.

Kniha vznikala v době pandemie, a tak se nevyhýbá ani tématům křehkosti života, smrti a snaze porozumět, co se to v naší společnosti děje, kam se poděla víra i kde hledat pevnou půdu pod nohama.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma