Obálka audioknihy Velká vánoční audiokniha (Vyprávění o vánočních zvycích a tradicích s koledami)

Velká vánoční audiokniha (Vyprávění o vánočních zvycích a tradicích s koledami)

Jaroslav Major

Interpret: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2018

Velká vánoční audiokniha - hlasem Josefa Somra o vánočních zvycích a tradicích s koledami posluchačům každého věku.

Oblíbený herec poutavě vypráví o významu jednotlivých svátků, o původu vánočního stromku i dárků, o vánočních pokrmech u nás i ve světě. Alba nazvaná "Šťastné a veselé Vánoce" a "Vše o Vánocích na celém světě" doplňuje speciální titul pro děti pojmenovaný "Vánoce" obsahující pásmo vánočních příběhů, které zajímavou a laskavou formou pojednávají o všech tématech patřících k Vánocům. Povídání o vánočním stromku, vánočním kaprovi a tradičních i zapomenutých vánočních zvycích podbarvují nejznámější koledy. Špičkové hudební provedení jednotlivých koled a melodií podtrhuje jedinečnou atmosféru nahrávky.

Kompilace 3 vánočních audioknih s Josefem Somrem:
1) Šťastné a veselé Vánoce
2) Vše o Vánocích na celém světě
3) Vánoce (pro děti od 5 let)

Vánoční koledy hraje a zpívá Conventus Musicorum, řídí Roman Cejnar