Obálka audioknihy Angličtina - otázky a odpovědi nejen k maturitě (česko-anglicky)

Angličtina - otázky a odpovědi nejen k maturitě (česko-anglicky)

Gabrielle Smith Dluha

Interpret: Kamil Švejda
Vydavatel: INFOA International s.r.o.
Vydáno: 2013

Tato audiokniha je komplexním doplňkem pro úspěšné studium angličtiny a to nejen pro středoškoláky, kteří se připravují na maturitní zkoušku. Nahrávka vás provede 28 podrobně zpracovanými tématy s 68 podkapitolami. Najdete zde více než 800 otázek a odpovědí, tematicky zaměřenou slovní zásobu a reálie anglicky mluvících zemí. Dvojjazyčné zpracování usnadňuje studium.
Témata: Rodinný život, Bydlení, Denní režim, Volný čas a zábava, Dnešní mládež, Škola a vzdělání, Volba povolání, Životopis, Pokrmy, Nakupování, Služby, Sport, Cestování, Zdraví a nemoci, Svátky, Móda a oblečení, Počasí a příroda, Umění a kultura, Média, Věda a technika, Evropská unie, Česká republika, Praha atd. Z anglických reálií témata: Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Londýn, Spojené státy americké, Washington D. C. a jiná města v USA, Britské společenství, Anglická a americká literatura, Anglický jazyk.

Každé téma je vždy přečteno po částech česky, za nimiž následuje anglický překlad v interpretaci rodilého mluvčího.

Angličtina - otázky a odpovědi nejen k maturitě - audiokniha obsahuje zpracovaná témata k maturitní zkoušce z angličtiny. Autorkou je Gabrielle Smith Dluha, česky předčítá Kamil Švejda.