Obálka audioknihy Busy Day - Handling Big Order

Interpret: Richard Ludvík
Vydavatel: Richard Ludvík
Vydáno: 2018

Moderní příběh v angličtině je o Tomovi, který dostane velkou objednávku na své zboží. Tom zjistí, že zboží nemá, ale snaží se, při své běžné práci, vše během 24 hodin zvládnout a objednávku odeslat. Telefonuje, píše e-maily, sms-ky a překonává problémy, na které během dne narazí.

Poslechem tohoto příběhu se zlepší vaše porozumění mluvené angličtině. Pokud vás alespoň trochu zajímá pracovní prostředí a chcete se z tohoto oboru naučit pár slovíček, poslechněte si tuto audioknihu.

Audiokniha Rušný den: Zvládání velké objednávky má 3 části. Rychlejší část s pauzami má 45 minut. Otázky a odpovědi o příběhu mají 20 minut. Pomalejší verze bez mezer má také 45 minut. Audio má celkem 1 hodinu 47 minut. Nestíháte rychlejší část, začněte od druhé půlky a poslechněte si pomalejší verzi.

Audiokniha Busy Day - Handling Big Order nabízí příběh o jednom velmi rušném dni, díky kterému se posluchač nenuceně naučí spoustu nových anglických slovíček z pracovního prostředí. Napsal i namluvil Richard Ludvík. Audiokniha je pro středně pokročilé studenty.