Obálka audioknihy Anička skřítek a Slaměný Hubert

Interpret: Bohumila Dolejšová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2013

Poetický příběh Anička skřítek a Slaměný Hubert autora Vítězslava Nezvala (26.5. 1900 - 6. 4. 1958) plný tajemství, fantazií a dětských dobrodružství potěší dětské, ale i dospělé posluchače.
Příběh plný neskutečných postaviček, fantaskních představ se stává příležitostí k rozvíjení pohádkového děje a dětské obraznosti.
Venkovská dívenka Anička skřítek (skřítek proto, že je maličká) se dostává do města, kde všechno s dětskou naivitou, bezprostředností a bezelstností obdivuje.
Setkává se se Slaměným Hubertem a spolu s ním se ztratí v zrcadlech výkladní skříně...

Anička skřítek a Slaměný Hubert - audiokniha obsahuje pohádkový příběh, jehož autorem je Vítězslav Nezval. Vypráví Bohumila Dolejšová a Vladimír Matějček.