Obálka audioknihy Předčasná úmrtí zapsaná do dějin

Předčasná úmrtí zapsaná do dějin

Tomáš Čechtický

Interpret: Aleš Cibulka
Vydavatel: EMPRESA MEDIA
Vydáno: 2017

Byli slavní a ve svých oborech mimořádně úspěšní. Spojuje je však ještě cosi – temný moment smrti: zemřeli předčasně, za dramatických a často nevyjasněných okolností, mnohdy z vlastní vůle. Osudy hrdinů nejrůznějších historických ér a oblastí lidské činnosti zpracovaných do poutavých příběhů od zkušeného publicisty Tomáše Čechtického. Ve svém výběru nabízí originální postřehy a neotřelé pohledy na podnikatele Tomáše Baťu, spisovatele Bohumila Hrabala, herce Tomáše Holého, krasobruslařku Hanu Maškovou, vůdce chodského povstání Jana Sladkého Kozinu, choť následníka habsburské monarchie Žofii Chotkovou, textaře Jiřího Štaidla, herce Jiřího Hrzána, hokejistu Ivana Hlinku či herečku Zorky Janů. Publikace pobaví a poučí čtenáře všech věkových kategorií.

Předčasná úmrtí zapsaná do dějin - audiokniha obsahuje příběhy několika zajímavých osobností, které zemřely předčasně. Autor Tomáš Čechtický. Namluvil Aleš Cibulka, Ilona Holešínská a Kajetán Písařovic.