Obálka audioknihy Každý z mé rodiny někoho zabil

Každý z mé rodiny někoho zabil

Benjamin Stevenson

Interpret: Jan Maxián
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Každý z mé rodiny někoho zabil. Někteří z nás, ti, kteří dosáhli výrazných úspěchů, zabili vícekrát. Nechci to dramatizovat, ale je to tak. Někteří z nás jsou dobří, jiní špatní a někteří prostě jen nešťastní.

Já jsem Ernest Cunningham. Říkejte mi Ern nebo Ernie. Přál bych si, abych zabil toho, kdo rozhodl, že naše rodinné setkání by se mělo konat v lyžařském středisku, ale je to trochu složitější. Zabil jsem někoho? Ano. Ano, zabil. Kdo to byl? Tak začneme: Můj bratr. Moje nevlastní sestra. Moje žena. Můj otec. Moje matka. Moje švagrová. Můj strýc. Můj nevlastní otec. Moje teta. Já.

Benjamin Stevenson: Každý z mé rodiny někoho zabil | Překlad: Markéta Polochová | Čte Jan Maxián| Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Hudba Bartoloměj Škoch| Mastering Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v únoru 2024

Benjamin Stevenson
KAŽDÝ Z MÉ RODINY NĚKOHO ZABIL
EVERYONE IN MY FAMILY HAS KILLED SOMEONE
Text Copyright © Benjamin Stevenson, 2022
Překlad © Markéta Polochová, 2023
Vydala Euromedia Group, a. s. – Kalibr, 2023

Audiokniha Každý z mé rodiny někoho zabil, autor Benjamin Stevenson, čte Jan Maxián.