Forbes prosinec 2017

Koupit za 89 Kč Cena včetně DPH

Délka: 3 h 20 min
Interpret: Miroslav Pelegrin
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 188 MB

Forbes prosinec 2017 - Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. Ve třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Miroslav Pelegrin.

O Forbes
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

Obsah:
1) Editorial
2) Rakev nemá kapsy
- Přestože éra pražských všemocných lobbistů se zdá být pryč, někteří z nich vylézají z šera na světlo, možná silnější než kdy dřív. Podnikatel Tomáš Hrdlička & Co. je zpět a buduje miliardovou skupinu.
3) Filmová produkce – Opus Magnum v černobílé
4) Nekecat, nepřikrášlovat
- Působí tiše a plaše, ale zdání klame – Tomáš Karpíšek vládne byznysu s jídlem v Česku. Jak myslí a uvažuje muž, který vybudoval miliardové gastronomické impérium s 24 restauracemi?
5) Testováno na zvířatech
- Z Česka se rozjíždí značka Actijoy, díky níž mají být vaši psi zdravější a vy šťastnější. Nově získala podporu miliardáře Pavla Boušky, majitele psího žrádla Brit. První cíl není malý: trh v USA.
6) Motorkář z greenů
- Ve válce ve Vietnamu se Bob Parsons rozhodl, že bude mít jednou skvělou práci. Na webových doménách jeho firma GoDaddy vydělala miliardy a on tak mohl přesunout pozornost ke svým dvěma vášním: motorkám a golfu.
7) Ústecký blesk
- Z šedého Ústí na slunnou Floridu. Z drsného byznysu s energiemi k honosným domům pro movité Američany. To je svět Aleše Grafa, majitele Centropolu a nováčka letošního žebříčku českých miliardářů Forbesu.
8) Jak se málem nezrodily United Islands of Prague
- Hudební festival United Islands of Prague má letos za sebou čtrnáctý ročník a už teď se chystá na ten patnáctý. Takže kde je jaký fuck-up? Poslouchejte.
9) Plechovka a plán
- Jak výrůstek z Brooklynu Don Vultaggio vybudoval impérium Arizona Tea, které každý rok prodá tři miliardy plechovek ledového čaje. A to i v Česku.
10) Pevná linka žije
- Cetin přichází s novou strategií. Chce o sobě začít dávat co nejvíce vědět. Aby přitáhl domácnosti zpět k internetu na pevných linkách.
11) Vítězná hra
- Nejúspěšnější českou deskovou hrou na světě jsou Krycí jména.
12) Tetris ve skladu
- Clutter jsou moderní stěhováci, kteří uskladní vaše kolo, piano a jednou možná i auto. Tajemství jejich úspěchu? Logistiku hrají jako tetris.

více

Série Forbes 2017

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma