Obálka audioknihy Chalupa

Vydavatel: Radioservis, Témbr
Vydáno: 2024

DVĚ ŽENY, DVA ODLIŠNÉ SVĚTY, JEDEN MUŽ

Existují cesty, které si člověk nevybírá, a lidé, které by raději nepotkal. Těhotná Helena uteče od panovačné matky k babičce na valašskou samotu, jedině tam je jí opravdu dobře. Tereza se potýká s krizí středního věku, nesnesitelným šéfem a dcerou, které nerozumí. Osudy obou žen náhle propojí tragická událost, se kterou se každá z nich musí vyrovnat po svém.

Každá se s osudovou ztrátou musí vyrovnat po svém. Tereza se snaží rozluštit cizí tajemství a Helena se pere s vlastní nejistotou a závislostí na druhých. Dokážou najít v nečekané situaci sílu jít dál? A dokážou být ještě někdy vůbec šťastné?

Audiokniha Chalupa, autorka Pavlína Křivánková, čtou Tereza Dočkalová, Apolena Veldová a Aleš Procházka.