Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Supermarket Village—Farm Town

Supermarket Village—Farm Town

Získat pro:

iOS Android

Developer: Codigames
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Vžijte se do role obchodníka v malé vesničce. Ve hře Supermarket Village – Farm Town si otevřete vlastní supermarket, v němž budete prodávat domácí vyrobené zboží. Tím ale nemyslíme marmeládu z koupeného ovoce, nýbrž vypěstované dobroty či zvířecí produkty.

Starat se tedy musíte hned o několik věcí současně. Zákazníkům vašeho obchodu se musí dostat té nejlepší péče a budou zuřit, když nebude v regálech řádně doplněné zboží. Problém ale je, že zboží jen tak nevyčarujete, a tak ho musíte na farmě vyprodukovat.

Začínáte u jablek a chlebu, ale později se dostanete i k prodeji masa, mléka či ryb. Svou vesnici tak budete rozšiřovat o pole, kravín, kurník pro slepice, továrnu na chleba či jídlo pro dobytek nebo rafinerii. Postupně budete zvětšovat i obchod jako takový, a to nejen po rozměrové stránce. Přidávat do něj budete další a další regály, v nichž se bude nacházet vždy určitý typ zboží. Práce tak postupně neubývá, ale naopak přibývá, jelikož vše musí perfektně fungovat.

více
Snímek obrazovky aplikace Supermarket Village—Farm Town
Snímek obrazovky aplikace Supermarket Village—Farm Town
Snímek obrazovky aplikace Supermarket Village—Farm Town
Snímek obrazovky aplikace Supermarket Village—Farm Town

Naše recenze

Pokud si chcete odpočinout u hry s pěknou grafikou a mírumilovnou tématikou, je Supermarket Village – Farm Town přesně pro vás. Na hře se nám líbí, že zbytečně neprotahuje hráčův postup. To je ale pravda pouze v určitém smyslu – nemusíte hrát hodiny, abyste se někam dostali. Zdržovat vás ale bude čekání na vylepšení obchodu nebo postavení nových budov, což občas umí být pěkně otravné. I přesto ale musíme vývojáře pochválit, protože vytvořili hru, která dokáže zabavit a nabízí spoustu možností, v důsledku čehož se snad nikdy nebudete nudit.

více

Tipy a triky

- Rozšiřte své pole hned, jakmile to bude možné.
- Sledujte nákupní lístky svých zákazníků a podle nich doplňujte zboží do regálů. Pokud náhodou nemáte vyprodukováno to, co zákazníci chtějí, napravte to.
- Jestliže jste schopni vyrobit více, než momentálně potřebují vaši zákazníci, využijte toho. Mít nějakou část zboží v zásobě se vždy hodí.
- Snažte se zbytečně neutrácet diamanty za urychlení stavby či vylepšení. Budou vám později chybět.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět