Supermarket Village—Farm Town

Supermarket Village—Farm Town

Získat pro:

iOS Android

Developer: Codigames
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Vžijte se do role obchodníka v malé vesničce. Ve hře Supermarket Village – Farm Town si otevřete vlastní supermarket, v němž budete prodávat domácí vyrobené zboží. Tím ale nemyslíme marmeládu z koupeného ovoce, nýbrž vypěstované dobroty či zvířecí produkty.

Starat se tedy musíte hned o několik věcí současně. Zákazníkům vašeho obchodu se musí dostat té nejlepší péče a budou zuřit, když nebude v regálech řádně doplněné zboží. Problém ale je, že zboží jen tak nevyčarujete, a tak ho musíte na farmě vyprodukovat.

Začínáte u jablek a chlebu, ale později se dostanete i k prodeji masa, mléka či ryb. Svou vesnici tak budete rozšiřovat o pole, kravín, kurník pro slepice, továrnu na chleba či jídlo pro dobytek nebo rafinerii. Postupně budete zvětšovat i obchod jako takový, a to nejen po rozměrové stránce. Přidávat do něj budete další a další regály, v nichž se bude nacházet vždy určitý typ zboží. Práce tak postupně neubývá, ale naopak přibývá, jelikož vše musí perfektně fungovat.

více

Naše recenze

Pokud si chcete odpočinout u hry s pěknou grafikou a mírumilovnou tématikou, je Supermarket Village – Farm Town přesně pro vás. Na hře se nám líbí, že zbytečně neprotahuje hráčův postup. To je ale pravda pouze v určitém smyslu – nemusíte hrát hodiny, abyste se někam dostali. Zdržovat vás ale bude čekání na vylepšení obchodu nebo postavení nových budov, což občas umí být pěkně otravné. I přesto ale musíme vývojáře pochválit, protože vytvořili hru, která dokáže zabavit a nabízí spoustu možností, v důsledku čehož se snad nikdy nebudete nudit.

více

Tipy a triky

- Rozšiřte své pole hned, jakmile to bude možné.
- Sledujte nákupní lístky svých zákazníků a podle nich doplňujte zboží do regálů. Pokud náhodou nemáte vyprodukováno to, co zákazníci chtějí, napravte to.
- Jestliže jste schopni vyrobit více, než momentálně potřebují vaši zákazníci, využijte toho. Mít nějakou část zboží v zásobě se vždy hodí.
- Snažte se zbytečně neutrácet diamanty za urychlení stavby či vylepšení. Budou vám později chybět.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky