Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Rocket Bot Royale

Rocket Bot Royale

Získat pro:

iOS Android

Developer: Winterpixel Games Inc
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

„2D battle royale hra nebude zábava,“ mohou si někteří pomyslet. Rocket Bot Royale je však ukázkovým příkladem toho, že to není pravda. Akční souboje s tanky na různorodých ostrovech vás totiž chytnou a už nepustí, byť mohou být zprvu trochu chaotické.

Hra nabízí tři herní režimy. Ten nejzákladnější se jmenuje Solo, z čehož vyplývá, že se do boje vydáte na vlastní pěst. Kromě vás se na bitevním poli objeví asi 30 soupeřů a vaším úkolem je zůstat naživu jako poslední. Druhý herní režim nese název Red vs Blue, hráči jsou v něm rozděleni do dvou velkých týmů (červeného a modrého) a jejich cílem je eliminovat ten druhý. Pokud si chcete zahrát s kamarády, nabízí se vytvoření Squadu neboli skupiny po čtyřech hráčích. Už teď je asi jasné, že cílem bude opět přežít a zklikvidovat cizí squady.

Herní mechaniky u všech režimů přitom zůstávají stejné. Po zahájení hry přelétne vrtulník nad krajinou plnou menších i větších ostrovů a hráči musí se svým tankem vyskočit. Po mapě se pohybují pomocí šipek anebo tím, že pod sebe vystřelí, což je vymrští do vzduchu, a tak se mohou dostat na další levitující ostrůvek. Pozor si však musí dávat na to, aby nespadli dolů do vody, která automaticky zabíjí. Její hladina se také postupně zvyšuje, aby se omezilo hrací pole.

Trajektorii letu rakety navrhnete tažením prstu po obrazovce – je to podobné jako v Angry Birds. Mimo základních raket se můžete vybavit i dalšími předměty, třeba minami, granáty nebo naváděnou střelou. Některé z nich můžete najít volně po mapě, jiné je nutné před zahájením zápasu koupit za zlaťáky. Odemykat si můžete také různé kosmetické doplňky, třeba skiny na tank nebo nový padák.

více
Snímek obrazovky aplikace Rocket Bot Royale
Snímek obrazovky aplikace Rocket Bot Royale
Snímek obrazovky aplikace Rocket Bot Royale
Snímek obrazovky aplikace Rocket Bot Royale
Snímek obrazovky aplikace Rocket Bot Royale

Naše recenze

Rocket Bot Royale je chytlavá a na pochopení jednoduchá hra. Výhodou může být, že herní pole není nikterak velké, a tak nestrávíte mnoho času hledáním soupeřů. Zápasy jsou naopak poměrně rychlé. Nevýhodou je však chaos a nováčkům může chvíli trvat, než se skamarádí s ovládáním a začne se jim dařit.

více

Tipy a triky

Z vrtulníku nevyskakujte hned na začátku, tedy pokud se nechcete účastnit potyček s několika protivníky najednou. Je dobré vyhledávat co nejvyšší bod, aby vás pozdější stoupání hladiny vody nezaskočilo.

Můžete rozbíjet i ostrůvky samotné, pokud na některém z nich tedy vidíte hráče, zkuste jej shodit. Neplýtvejte zbytečně raketami, chvilku trvá, než se dobijí. Nezapomeňte sbírat a používat miny nebo jinou doplňkovou výbavu.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět