Moje dm

Moje dm

Developer: dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Nová aplikace Moje dm nabízí mnoho atraktivních výhod a funkcí, které je možné používat v rámci celé České republiky.

Nakupování kdykoliv a kdekoliv? S aplikací Moje dm si můžete nejen nakoupit své oblíbené produkty, ale také získat přístup k našim active beauty službám. Přihlášení probíhá prostřednictvím Vašeho existujícího dm online konta. To znamená, že aplikace je přizpůsobená Vašim osobním potřebám. Propojením dm online a active beauty konta můžete využívat mnoha dalších výhod.

Je to tak jednoduché

1. Stáhněte si aplikaci Moje dm do svého smartphonu.
2. Přihlaste se pomocí Vašeho dm online konta nebo si vytvořte novou registraci.
3. Propojte si dm online a active beauty konto.

Přehled nejlepších vychytávek

Získejte přehled o sortimentu

Prostřednictvím funkce vyhledávání, produktových kategorií a funkce skenování budete mít rychlý a jednoduchý přehled o našich produktech. Jednoduše klikněte na náš sortiment, vyhledejte konkrétní značky nebo naskenujte produkty, prohlédněte si již zakoupené produkty, uložte si je do nákupního seznamu nebo rovnou začněte nakupovat.

Vyhledejte Vaši dm prodejnu

Přes přímý přístup do vyhledávače prodejen můžete vyhledat dm prodejny ve Vašem okolí. Tak budete mít po ruce všechny informace o jejich službách. V aplikaci si rovněž můžete označit oblíbenou prodejnu, a na stránkách uvidíte nejen dostupnost produktů, ale také stav zásob ve Vámi zvolené prodejně. Když si navíc označíte oblíbenou prodejnu, můžete využívat i naši službu Expresní vyzvednutí.

Všechny kupony na jednom místě

V sekci “Kupony” najdete přehled aktuálních kuponů. Pro více informací klikněte přímo na kupon.

Jedna aplikace pro všechny dm služby

Odteď jsou všechny Vaše kupony na jednom místě, a tak celý proces od aktivování až po uplatnění kuponů v prodejně nebo při online objednávce zvládnete velice rychle a snadno.

Krok 1: Aktivování kuponů

Přes tlačítko „Aktivovat“ si aktivujete Vámi zvolené kupony. Následně je můžete uplatnit ve Vaší dm prodejně nebo při online objednávce. Podmínky uplatnění a další informace najdete na příslušném kuponu.

Krok 2: Uplatnění kuponů

Uplatnění kuponů v dm prodejně

V sekci „Moje dm“ najdete Vaši zákaznickou kartu. Chcete-li uplatnit všechny aktivované kupony, jednoduše si nechte na pokladně oskenovat Váš QR kód z aplikace Moje dm. QR kód je možné používat i na hodinkách Apple Watch.

Uplatnění kuponů na dm.cz

Všechny aktivované kupony, které se dají uplatnit ve Vaší objednávce, se automaticky zařadí do nákupního košíku. Nevztahuje-li se aktivovaný kupon na žádné výrobky ve Vašem nákupu a nedá-li se tedy uplatnit, zůstane aktivní a je možné uplatnit ho při dalším nákupu.

Personalizované s „Moje dm“

V sekci „Moje dm“ máte k dispozici zákaznický program active beauty. Díky propojení dm online a active beauty konta si můžete prohlédnout Vaši historii nákupu a doporučené produkty. S každým nákupem v aplikaci navíc můžete sbírat active beauty body. Najdete zde i Vaši active beauty zákaznickou kartu.

Váš názor je důležitý

Naši aplikaci chceme neustále zlepšovat. Proto se těšíme na Vaše reakce. Využijte možnost zanechání zpětné vazby. Upozorňujeme, že po odeslání zpětné vazby neobdržíte odpověď. V případě dalších dotazů či problémů s aplikací se obraťte na Zákaznický servis nebo použijte náš kontaktní formulář.

více