Uklidňující slovní puzzle

Uklidňující slovní puzzle

Developer: Soft Towel Games
Vydáno: 2023

Platforma: android

Uklidňující slovní puzzle vás zavedou na nejklidnější místa na světě, zatímco budete hrát návykovou slovní hru, a to v češtině.

Hra se rozjíždí a s postupujícími úrovněmi je čím dál náročnější. Strhující hra vás zbaví každodenního stresu. Více než 50 zemí a 200 různých míst, která můžete navštívit a dozvědět se o nich více.

Hru můžete hrát zdarma, nic není schováno za placenou zdí, což má dle vývojářů platit i pro všechny budoucí aktualizace.

- Snadná a zábavná hra. Posunutím prstu spojíte písmena a vytvoříte slova. Nic nemusíte vypisovat.

- Tolik úrovní. Čeká na vás více než 5 000 úrovní slovních puzzle. Nebojte se, že se zaseknete, protože vždy můžete použít nápovědu, abyste se dostali přes nejnáročnější části.

- Nejlepší slovníky v rámci slovní hry. Pečlivě vybrány odborníky, abyste zábavnou formou otestovali vaše jazykové schopnosti.

- Tajná slova, která lze objevovat v mnoha úrovních.

- Podívejte se na úžasná místa, o kterých jste dosud neslyšeli. Hrajte v uklidňující scenérii, s vylepšenými animacemi a zvukovými efekty. Objevte klidná a okouzlující místa z celého světa.

- Udržujte vaši bystrost. Jedinečná šance, jak si zlepšit slovní zásobu i geografii. - Výzvy. Každý den ráno a večer čeká výzva na ty hráče slovní hry, kteří chtějí svou hru okořenit.

- Multiplayer. Otestujte se proti ostatním hráčům v rychlém režimu pro více hráčů. S každým zápasem tak můžete vylepšit nebo zhoršit vaše hodnocení tím, že budete hrát proti lidem podobné úrovně. Sledujte, jak se časem zlepšujete.

- Žebříček. Porovnejte váš pokrok s ostatními hráči.

- Vhodné pro všechny věkové kategorie, děti i dospělé. Můžete hrát na telefonu i tabletu. Hra pro každého, kdekoli a kdykoli!

- Denní dárek. Každodenní šance získat drahokamy, abyste se nezasekli.

více
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky