Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka e-magazínu Deník Právo 12.6.2024

Deník Právo 12.6.2024

Vydavatel: Borgis, a.s.
Další čísla: Deník Právo
Počet stran: 1
Publikováno: 12. 6. 2024

Právo se zaměřuje na seriózní a kvalitní zpravodajství z domova a zahraničí, z oblasti ekonomiky, zdravotnictví, školství či sportu. Právo zároveň nabízí fundované komentáře a analýzy, reportáže a informace z regionů.

Pondělí

SPORT EXTRA Stálá pondělní příloha obsahuje rozšířené zpravodajství ze světa sportu.
KOKTEJL Pravidelná pondělní rubrika informuje o novinkách ze světa celebrit a všem co hýbe společností.
PC - TV - FOTO Informace o trendech ze světa počítačů, fotografování a audiovizuální techniky.

Úterý

STYL PRO ŽENY Styl je časopis především pro ženy, ale nejen pro ně. Překvapí zajímavými rozhovory s osobnostmi ze šoubyznysu, vědy, umění, sportu i dalších oborů. Inspiruje příběhy žen, jež se dokázaly poprat s osudem. Nabízí nejnovější trendy ze světa módy i kosmetiky, ale i báječné recepty pro začátečníky i pokročilé, které pro nás připravují špičkoví kuchaři z celé republiky. Najdete tu i stránky věnované zdraví a přírodní, zejména bylinné medicíně se spoustou praktických tipů, jak se orientovat v možnostech, které při konkrétních chorobách a potížích nabízí naše zdravotnictví a moderní lékařská věda. Oblíbená jsou i témata a rady, jež se věnují vztahům, psychologii, rodině, zdravému životního stylu či sexu.

Středa

DŮM & BYDLENÍ Barevný magazín nabízí praktické rady a tipy na zlepšení kvality bydlení. Pomáhá čtenářům orientovat se v používaných materiálech, ať už jde o stavbu, nebo bytový design. Přináší exkluzivní rozhovory s významnými osobnostmi české kultury v jejich autentickém soukromí, nechybějí pravidelné stránky věnované zahrádkaření a zahradní architektuře.

Čtvrtek

SALON Jedinečná literární příloha pro náročného čtenáře.

Sobota

MAGAZÍN + TV Čtení na celý víkend pro čtenáře všech generací, rozhovory, reportáže, historie, křížovky. Navíc s televizním programem na celý týden.

více
Přílohy

Jak číst e-magazíny nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma