Případ Vincent Franke

Koupit za 149 Kč Cena včetně DPH


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi pro Kindle PDF pro čtečky PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Panteon
Vydáno: 2013
Jazyk: český
Počet stran: 240

Thriller od držitele ceny Nejlepší švédská detektivka roku 2013

Jmenuje se Vincent Franke. Je beznadějně závislý na morfinu a ve svém bytě najde jednoho dne mladou ženu, Mariu. Vincent ví jediné – za žádnou cenu nesmí utéct. Na rozkaz Pastora, nejvlivnějšího bosse stockholmského podsvětí, ji musí držet pod zámkem. Vincent ví, jak podsvětí funguje, zná pravidla hry. Zamiluje se do Marii a to je zničující. Když Maria náhle zmizí, jeho život se začíná komplikovat...
Případ Vincent Franke je román o tom, jací jsme a jací bychom možná mohli být. Zároveň je to i příběh dvou podivných vydědenců společnosti na útěku před vším, co ohrožuje jejich život.

Christoffer Carlsson
Narodil se v roce 1986 ve švédském Halmstadu.
Od roku 2005 žije ve Stockholmu, kde složil doktorát z kriminologie. Učí na Stockholmské univerzitě.
Jeho debut Případ Vincent Franke vyšel v roce 2010. Tento „román noir“, který se odehrává v ulicích Stockholmu, se v tisku dočkal vynikajícího hodnocení a také překladu do několika jazyků.
Druhý román, Jednooký králík (2011), byl s velkým očekáváním prodán několika zahraničním nakladatelstvím ještě před samotným vydáním ve Švédsku.
Jeho poslední kniha "Neviditelný muž ze Salemu" získala cenu Nejlepší švédská detektivka roku 2013 (česky vyjde na podzim 2014).

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma