Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Opraváři času

Opraváři času

Naďa Reviláková


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Drobek
Vydáno: 2024
Série: Opraváři času díl 1
Jazyk: český
Počet stran: 200

Ocitnout se v nesprávné chvíli na nesprávném místě může znamenat osudovou chybu, kterou už nejde vrátit. Může vás to dostat i do děcáku nebo na kolečkové křeslo. To však neplatí, pokud ovládáte cestování časem. V tom případě prostě stačí zaletět si do minulosti a omyl napravit.

Jenže cestování v čase není tak jednoduché. Cestovatelé totiž musí dodržet základní pravidlo: za žádnou cenu neměnit minulost. Jinak riskujete, že vám budou v patách opraváři času.

Mirek s Majou by se nikdy nepoznali, kdyby je nespojila jedna taková osudová chyba. A dědeček, který zná tajemství cestování časem a chce omyl své vnučky napravit. Jenže sám nemůže. Pomůže Mirek Maje její minulosti opravit? A co z toho sám bude mít? Víc získá, nebo ztratí? Nebo se dokonce sám ztratí v bludné spirále časových děr? Vydejte se s Mirkem a Majou za dobrodružstvím, které nezná hranice času a prostoru. Možnost ocitnout se kdekoliv a setkat se s kýmkoliv může být skvělá příležitost i děsivá zkušenost, na kterou nikdy nezapomenete. Nebo ano?

více

Série Opraváři času

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma