Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Manželky mého muže

Manželky mého muže

Faith Hoganová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Prostor
Vydáno: 2024
Jazyk: český
Počet stran: 336

Paul Starr je nejzáhadnější muž, jakého kdy Grace potkala. Nadmíru úspěšný lékař má snad úplně všechno, a to včetně manželky, která mu rozumí: moudrá Evie miluje Paula natolik, že je ochotná se o něj s bohémskou Grace podělit. Krásnou Annalise pak zachrání Paul před zlomeným srdcem a ponížením. Cizinka Kasia považuje Paula za svého jediného opravdového přítele. Jeho náhlá smrt není jedinou špatnou zprávou, se kterou se všechny čtyři protagonistky musejí vypořádat.

Nebylo sice žádným tajemstvím, že Paul žil více životů, neboť před lidmi, které miloval, nic neskrýval, najednou se ale zdá, že všechno bylo trochu jinak. Když se životní cesty čtyř žen protnou, vypadá to, že se začnou ubírat jedním směrem a že nové přítelkyně společně najdou recept na to, jak překonat rány osudu i hranice své vlastní mysli.

Román Manželky mého muže, odehrávající se v irském Dublinu, s empatií a humorem ukazuje, že nikdy není příliš pozdě na to, abychom se ve svém životě pokusili něco změnit.

Narodila se v roce 1969 v irském hrabství Mayo. Vystudovala anglickou literaturu a psychologii na Dublin City University. Debutovala v roce 2016 románem Manželky mého muže, jenž ihned po vydání vzbudil v autorčině rodném Irsku senzaci. Její následující román Dámský klub půlnočního plavání (PROSTOR 2023) se stal rovněž bestsellerem a několik týdnů se držel v žebříčku celosvětově nejprodávanějších knih. Dnes patří Faith Hoganová k nejprodávanějším irským autorkám prózy pro ženy. Současně vydává pod jménem Geraldine Hoganová sérii kriminálních příběhů a pravidelně píše povídky do novin, časopisů a různých antologií. V současnosti žije na západě Irska se svým manželem, dětmi a labradorem jménem Penny.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma