Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Po stopách vlka

Po stopách vlka

Cami Wolf


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Mediaplex
Vydáno: 2024
Jazyk: český

Lena utíká před strachem, temnou minulostí a mužem, který ji děsí. Chce se nadechnout a začít žít podle svých snů. Ale to, co chceme, a to, co od života dostaneme, jsou dvě rozdílné věci…

Stejně tak Max nevěří, že si zaslouží lásku, štěstí a spokojenou budoucnost ve smečce, dokud nepotká Lenu!

Dvě utrápené duše, se kterými se život nemazlil, totiž dokáží nemožné!

Utíkali jste někdy před strachem? Já ano. Neměla jsem na výběr, tedy aspoň jsem si to myslela. Tajně jsem zmizela do nového města, kde si splním svůj sen. Cítila jsem se volná, ale ne úplně. Pořád mě pronásledoval stín minulosti. Nevěřila jsem, že to jednou bude jiné.

Když jsem ho uviděla poprvé, něco se ve mně zlomilo. Svět okolo obnovil své barvy a mně došlo, že už nikdy nebudu stejná.

Vůbec jsem si nemyslel, že by štěstí bylo i pro někoho, jako jsem já. V minulosti jsem selhal a neochránil to, co mi bylo drahé. Nesmělo se to už nikdy opakovat. Proto jsem se choval tak, jak si přáli. Poslouchal jsem příkazy a doufal, že se jednoho dne něco změní. Nenapadlo mě, že jakmile poznám záhadnou malou zrzku, změní se všechno.

První díl šestidílné série o tom, jak moc minulost ovlivňuje budoucnost, a ne všechno je na první pohled tak, jak se zdá.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma