Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Ztracené léto

Ztracené léto

Victor Pavic Lundberg


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Host
Vydáno: 2024
Série: Případy Loy a Danijely
Jazyk: český
Počet stran: 437

Novinář Loa Bergman se vrací s dalším případem

Stockholm ochromují letní vedra a Loa Bergman se chystá na zaslouženou dovolenou. Když však v Mariestadu beze stopy zmizí mladá žena, je nucen zrušit všechny své plány a vrátit se do rodného kraje.

Mezitím jeho kolegyni Danijelu Mirkovićovou postihne soukromá tragédie, díky níž má čas věnovat se podobnému případu. Ovšem tuto kauzu se za třicet let nepodařilo vyřešit a Danijela si nedělá naděje, že by její pátrání přineslo něco nového. Zatímco Loa je při svém vyšetřování v rodném městě konfrontován se vzpomínkami na dětství, Danijela skutečně objeví klíčové detaily, které policii kdysi zcela unikly.

–––

Ztracené léto je stejně jako Pavicova prvotina Dopad skvěle napsaná kriminálka s krásně propracovanými postavami a chytrým dějem. Výsledkem je opravdový zážitek.
— BTJ

Ztracené léto je mrazivý román plný napětí, v němž nic není takové, jak se na první pohled zdá.
— Nordin Agency

Jako detektivka je Dopad solidní práce se zápletkou, za jakou by se nemusela stydět ani královna detektivek Agatha Christie. A je docela možné, že chvílemi budete mít pocit, že čtete jednu z jejích knih. To, co je hodně originální a zábavné, jsou všechny postavy a postavičky spojené se světem médií. Rozhodně to nejsou hrdinové, spíš naopak.
— Knihcentrum Revue o knize Dopad 

více

Série Případy Loy a Danijely

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma