Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Tíha viny

Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Host
Vydáno: 2024
Série: Případy policejního psychologa Sebastiana Bergmana
Jazyk: český
Počet stran: 407

Osmý případ policejního psychologa Sebastiana Bergmana

Vanja Lithnerová bojuje o záchranu svého oddělení, ovšem pověst kriminalistického týmu utrpěla poté, co byl jeden z jeho členů odhalen coby sériový vrah. Zatímco se všichni snaží obnovit vzájemnou důvěru, na prasečí farmě u Västeråsu je nalezena zavražděná starší žena. Vše nasvědčuje tomu, že zločin byl spáchán se zvláštním záměrem: upoutat pozornost kriminálního psychologa Sebastiana Bergmana.

Sebastian v průběhu let pomohl kriminálce vyřešit hned několik případů, ale po nedávných událostech je z něj persona non grata. Nikdo si není jistý, co jeho návrat do týmu způsobí. Mezitím je jeden jeho bývalý klient nalezen mrtvý. Sebastianem tato skutečnost otřese, jelikož k sobě měli blízko a spojovala je dávná tragédie. Vyšetřování se stává osobním a Sebastianův soukromý a pracovní život se čím dál víc proplétají.

Od scenáristy úspěšného skandinávského seriálu Most.

–––

Hjorth a Rosenfeldt skutečně umějí psát jako málokdo, jejich romány jsou napínavé a skvěle propracované do nejmenšího detailu. Knihu není možné odložit a s každým dalším dílem se smyčka ještě více utahuje.
— VXOnews

Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt jsou neuvěřitelně talentovaní autoři krimi. Konstruují zápletku a volí tempo s takovou elegancí, o jaké si většina ostatních spisovatelů může nechat jen zdát.
— Dagens Nyheter

Je snadné pochopit, proč si čtenáři po celém světě oblíbili kriminální příběhy Sebastiana Bergmana. Hjorth a Rosenfeldt dokážou udržet napětí až do posledního okamžiku a překvapení se na vás jen hrnou.
— Nettavisen

Tíha viny je akční thriller napěchovaný napětím. Nedokázala jsem se od jeho stránek odtrhnout a nejraději bych jí dala 6 z 5, protože lepší už to prostě být nemůže!
— Krimlitteratur

více

Série Případy policejního psychologa Sebastiana Bergmana

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma