Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Hra na kočku a myš

Hra na kočku a myš

Michele Campbell


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Mystery Press
Vydáno: 2024
Jazyk: český
Počet stran: 400

PRÁCE, KTERÁ JÍ MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT. TAJEMSTVÍ, KTERÉ JI MŮŽE O ŽIVOT PŘIPRAVIT.

Když je studentka Harvardu Madison Riverová přijata na stáž k uznávané soudkyni Kathryn Conroyové, považuje to za nejšťastnější den svého života. Taková příležitost by jí totiž mohla na začátku kariéry otevřít spoustu dveří.

Jenže Madison má tajemství, které může zničit vše, o co se dosud snažila. Její problematický bratr Danny je podezřelý ze závažného zločinu… a případem se zabývá právě Kathryn. Madison by ráda Dannymu pomohla, to by ale znamenalo postavit se své nadřízené. Pak se však po Dannym slehne zem a ona musí začít jednat.

Pátrání po pravdě vtáhne Madison hluboko do Kathrynina světa. Kým její nadřízená doopravdy je? Snaží se Madison pomáhat, nebo si z ní udělala pěšáka ve velmi nebezpečné hře? Obě ženy kolem sebe krouží jako kočka s myší a jejich vzájemná nedůvěra roste. Dokážou ji překonat, nebo to celé skončí, až když jedna z nich zemře?

____

„Brilantně napsaná kniha, které nechybí sympatické postavy stejně jako provokativní myšlenky. Ideální čtení pro příznivce psychologických thrillerů.“ – Library Journal

„Strhující román od autorky bestselleru Vždycky je to manžel. Michele Campbell je famózní vypravěčka.“ – Jeneva Rose

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma