Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Dokonalá paměť

Dokonalá paměť

Jakub Pok
Lucie Poková


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Grada
Vydáno: 2023
Jazyk: český
Počet stran: 248

Chcete si výrazně zlepšit paměť?

Poznejte paměťové techniky, díky kterým si všechno, co se chcete naučit, zapamatujete rychle a bez problémů, ať už jde o nový jazyk, nebo maturitní otázky. Tyto techniky skvěle využijete nejen při studiu, ale i v práci, na nákupu nebo třeba na dovolené. Není to nic složitého, a navíc se při tom budete skvěle bavit! Tak není už načase je poznat?
Jakub Pok, autor bestselleru Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, pečlivě vybral ta nejžádanější témata, která řeší účastníci jeho kurzů ve Škole paměti, aby vznikla tato jedinečná kniha. S její pomocí dokážete:

Pamatovat si kódy, termíny, hesla a důležitá čísla. Znát jménem všechny kolegy v nové práci hned po prvním dnu. Nakoupit, co potřebujete, bez lovení nákupního seznamu po kapsách. Představit svůj projekt na poradě bez šilhání do poznámek. Oslnit klienty perfektní znalostí produktů. Pomoct dětem naučit se vyjmenovaná slova, díla autorů či nejvyšší hory. Víckrát neskočit na špek chytákům v českém pravopisu. V pohodě splnit jakoukoliv zkoušku. Konečně si pamatovat slovíčka, členy nebo třeba nepravidelná slovesa.

Můžete si zapamatovat mnohem více, než si myslíte!

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma