Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Nejslavnější odložené případy

Nejslavnější odložené případy

John D. Wright


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Zoner Press
Vydáno: 2023
Jazyk: český
Počet stran: 256

Vzrušující kompendium skutečného zločinu zkoumá více než 50 různorodých kriminálních případů, které zůstávají i přes usilovnou snahu vyšetřovatelů nevyřešené.

Jack Rozparovač a Zodiac. Únos malé Madeleine McCannové. Loupež 22 milionů liber v Britské bance v Bejrútu. Všechny tyto kauzy mají jedno společné – nikdy nebyly objasněny. Kniha Nejslavnější odložené případy (Famous Cold Cases) představuje na základě dokumentace více než 50 těchto nevyřešených trestných činů, je uspořádána chronologicky a doplněna o zajímavosti z vyšetřování.

Každá kapitola se zaměřuje na konkrétní trestnou činnost, od vražd, včetně politických, až po únosy, loupeže a podvody. Mezi notoricky známé případy patří vražda JonBenét Ramseyové, pátrání po šéfovi Teamsteru Jimmym Hoffovi, velkolepý útěk únosce D. B. Coopera, atentát na pákistánskou vůdkyni Bénazír Bhuttovou nebo otrava Alexandra Litviněnka v Londýně. Tato poutavá kniha vás zve k přezkoumání každého případu, analýze důkazů a pokusu zjistit nejpravděpodobnějšího viníka.

John D. Wright je americký autor a editor žijící v Anglii. V Londýně působil jako reportér pro časopisy Time a People, kde se věnoval politice a zločinu. Je autorem několika historických knih, včetně Oxford Dictionary of Civil War Quotations a The Routledge Encyclopedia of Civil War, Crime Investigation a Unsolved Crimes. Je držitelem titulu Ph.D. v oboru komunikace na University of Texas.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma