Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Vězni pohledů

Vězni pohledů

Mons Kallentoft


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Host
Vydáno: 2023
Série: Případy inspektorky Malin Forsové díl 14
Jazyk: český
Počet stran: 319

Čtrnáctý díl detektivní série s inspektorkou Malin Forsovou

V Linköpingu vládne krutá zima. Malin Forsovou a ostatní vyšetřovatele z oddělení zaměstnává starý případ zavražděného chlapce, jehož se stále nedaří identifikovat. O koho jde? A jak se na louce u města ocitl, beze stop a s rozdrcenými kostmi? Jednoho dne se policii ozve žena z Alžírska, která tvrdí, že je jeho matka. Její výpověď však do případu vnese ještě víc otázek.

Malin Forsovou mezitím pronásledují její vlastní démoni i stín nedávno rozpadlého vztahu. Případ se postupně vyostřuje a Malin si začíná uvědomovat, že nic není takové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud ale nemůže důvěřovat ani vlastním očím, dokáže případ vyřešit? A je Malin Forsová pořád lovcem, nebo se sama stala kořistí?

–––

Číst čtrnáctý román o Malin Forsové je jako vstoupit do důvěrně známého pokoje: nejprve ucítíte oblíbenou vůni, pak najdete všechny věci na obvyklých místech a nakonec vás zaplaví pocit harmonie a řádu. Kallentoft má jako obvykle dialogy zcela pod kontrolou a jeho jazyk neztratil nic na své ostrosti.
— Skaraborgs Allehanda

Mons Kallentoft dokáže vystavět napětí jako nikdo jiný a v Malin Forsové stvořil policistku, v jejíchž stopách se rádi vydáte, i když kráčí po nerovných cestách.
— Ölandsbladet

Kallentoft patří k nejlepším autorům severské krimi a tato kniha není výjimkou. Daří se mu klást filozofické otázky o svobodě umění a kombinovat je s působivým vhledem do lidské psychiky. Jeho nový thriller vás pohltí od první stránky.
— Upsala Nya Tidning

více

Série Případy inspektorky Malin Forsové

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma