Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Moc soustředěné pozornosti

Moc soustředěné pozornosti

Dandapani


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Jota
Vydáno: 2023
Jazyk: český
Počet stran: 352

Úzkost, stres, obavy a strach – to jsou duševní obtíže, které v dnešní době sužují mnoho z nás, a když je nezvládáme, nejen že se necítíme šťastní, ale mohou se projevit i na fyzické úrovni ve formě nemocí, jako jsou srdeční choroby a obe­zita. Hinduistický kněz a známý řečník Dandapani ve své nové kni­ze ukazuje, že jde „jen“ o mentální překážky, které můžeme trvale od­stranit, stačí si osvojit jedinou do­vednost – dovednost soustředění.

Dandapani strávil deset let v od­lehlém klášteře, kde poznal výhody koncentrace a získal neocenitelné zkušenosti. Ve své knize Moc sou­středěné pozornosti nám je zpro­středkovává ve formě praktické­ho průvodce, díky němuž krok za krokem pochopíme, jak ovládnout svou mysl. Pomocí jasných definic a praktických cvičení (jako je na­příklad každodenní stlaní postele) učí Dandapani čtenáře, jak silou vůle posouvat vědomí a postupně začleňovat soustředěnou pozornost do každodenního života.

Dandapani své poselství dopo­sud šířil prostřednictvím přednášek a kurzů, které pomohly milionům lidí. Moc soustředěné pozornosti dnes otevírá oči čtenářům a přináší jim návod, jak lze praktikováním sou­středěné pozornosti zásadně zlepšit svoji produktivitu, vztahy, duševní zdraví a štěstí – a v konečném dů­sledku nasměrovat vědomí a ener­gii k dosažení našich životních cílů.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma