Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Jíme zdravě podle plánu

Jíme zdravě podle plánu

tým Jíme zdravě


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Jíme zdravě
Vydáno: 2022
Jazyk: český
Počet stran: 224

Chcete si usnadnit život a přestat si lámat hlavu s tím, co budete dnes jíst? Máte rádi, když jdou věci podle plánu? Chcete vyzkoušet 13 různých jídelníčků? Líbilo by se Vám ušetřit peníze díky nakupovaní potravin v přesně takovém množství, které spotřebujete? A co takhle snížit čas strávený vařením o polovinu? To vše zvládnete levou zadní s nejnovější kuchařkou Jíme zdravě podle plánu! V knize najdete jak nejoblíbenější recepty od známých autorů Jíme zdravě, tak i zbrusu nové pokrmy.

Tyto zbrusu nové plány vaření Vám výrazně zkrátí čas v kuchyni a ušetří peníze na nákupech. Skončete jednou provždy s nekonečným rozhodováním, co budete vařit. Nový knižní rádce přináší téměř 80 zdravých a dostupných receptů, jejichž příprava ani vaření nezaberou déle než 30 minut. Recepty jsou prakticky uspořádány do 13 plánů vaření, u každého z nichž najdete přehledný nákupní seznam. Těšit se můžete třeba na kapitoly “Rychle a jednoduše”, “Vaření ze spíže”, “Za hubičku”, “Do krabiček”, “Bez zbytečného nádobí”, na bonusovou kategorii “Odlehčení jídelníčku” a na mnoho dalších vařících plánů.

Jíme zdravě podle plánu je plná užitečných tipů a triků, které využijete na nákupech i kuchyni. Najdete v ní recepty na jednoduché, zdravé a chutné pokrmy. Díky naší novince se královsky nasnídáte, naobědváte i navečeříte. Mezi tím si připravíte dokonalou svačinu i dezert. Bez plýtvání surovin, s minimem času u sporáku a dokonalým výsledkem na talíři. Recepty jsou inspirativně nafocené a rozdělené do přehledných a praktických kategorií.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma