Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Poslední absolvent

Poslední absolvent

Naomi Noviková


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Host
Vydáno: 2022
Série: Trilogie Scholomancie díl 2
Jazyk: český
Počet stran: 416

Jste připraveni na druhou lekci ve Scholomancii?

Mladá čarodějka Galadriel má před sebou poslední rok v drsné kouzelnické střední škole Scholomancii. Jenže právě tento ročník je ze všech nejnáročnější, a co hůř — na jeho konci na studenty čeká děsivý přízrak v podobě závěrečné zkoušky, ze které zdaleka ne všichni vyjdou živí. Galadriel si v minulém roce ověřila, kam až sahají její magické schopnosti, a také získala několik důležitých spojenců. Začíná doufat, že by mohla u zkoušky uspět. Jenže škola to zjevně ví také — a snaží se jí v tom všemi prostředky zabránit nebo ji alespoň donutit, aby konečně naplnila dávné proroctví a stala se nejstrašnější černou čarodějkou všech dob. Pokud si má Galadriel zachránit holý život, bude muset zatnout zuby, napnout všechny síly — a taky porušit pár pravidel. A možná ani to nemusí stačit…

–––

Rozečíst znamená v tomto případě s jistotou dočíst. Pauzy si budete dělat jen s největším sebezapřením a klidně knize obětujete i drahocenný spánek. Způsobem vyprávění a autorčinou schopností udržovat maximální napětí po celou dobu se žánrově přibližuje až thrilleru.
— Tvar o románu Smrtící vzdělání

Za každým rohem se skrývá nové tajemství, ohavnost, co vám ukousne hlavu, nebo nějaká ta smrt. Smrtící vzdělání se s ničím nemazlí — s postavami ani se čtenářem —, ale prostředí, do kterého vás vtáhne, je totálně boží.
— Pevnost o románu Smrtící vzdělání

Cyničtí studenti, děsivá monstra, rostoucí přátelství a nádech romantiky vytvářejí velmi čtivý příběh. Některé otázky ovšem ještě zbývá zodpovědět v posledním dílu. Konec této knihy vás navnadí tak silně, že se závěru trilogie nebudete moct dočkat. Zblázníte se napětím.
— Library Journal

více

Série Trilogie Scholomancie

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma