Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Z Radčina rodinného receptáře

Z Radčina rodinného receptáře

Radka Vrzalová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Grada
Vydáno: 2022
Jazyk: český
Počet stran: 160

Přejete si vařit jednoduše a úsporně, a přesto sestavit vynikající bezlepkový jídelníček, na kterém si pochutná celá rodina? Již čtvrtá kniha známé české autorky bezlepkových kuchařek Radky Vrzalové vám přináší přes 60 osvědčených i úsporných rodinných receptů, přehledně seřazených podle jednotlivých ročních období.

Pojďte tedy společně nakouknout pod pokličku těchto rodinných receptur, které se u Radky dědí z generace na generaci v malých sešitcích i na starých pohlednicích, a objevte kulinářské poklady z dostupných surovin, které navíc zvládne připravit úplně každý.

V kuchařce určitě najdete:

úsporné rodinné recepty z přirozeně bezlepkových surovin a jednodruhových mouk recepty nejen pro bezlepkovou, ale také varianty pro bezmléčnou a bezvaječnou dietu spoustu receptů vhodných i pro HIT pacienty menu od polévky až po zákusek na každý měsíc v roce speciality sváteční kuchyně – Velikonoce, Vánoce, oslavy Silvestra prostor pro zápisky, postřehy a zkušenosti každé kuchařky i každého kuchaře klasické i netradiční a zapomenuté recepty české i středoevropské kuchyně od slaného po sladké zajímavé rady do kuchyně i ke stolu prvorepublikové a poválečné fotografie z rodinného archivu autorky

Přejeme vám dobrou chuť!

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma