Muž, který zemřel dvakrát

Muž, který zemřel dvakrát

Richard Osman


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Jota
Vydáno: 2022
Série: Čtvrteční klub amatérských detektivů díl 2
Jazyk: český
Počet stran: 351

Volné pokračování úspěšné detektivní komedie Čtvrteční klub amatérských detektivů.

Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim – Čtvrteční klub amatérských detektivů – jsou stále nadšení ze svého nedávného skutečného případu vraždy a těší se v Coopers Chase, luxusní vesničce pro seniory, na chvíli klidu.
Ovšem marně.
Objeví se nečekaný návštěvník – Elizabethin dávný známý (nebo možná víc než jen známý) – a zoufale je žádá o pomoc. Nebezpeční lidé ho obvinili z krádeže diamantů v hodnotě mnoha milionů a on se teď musí skrývat.
A pak se objeví první tělo. Jenže ne poslední. Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim stojí opět proti nemilosrdnému vrahovi, který by bez váhání všechny čtyři sedmdesátníky zlikvidoval. Dokážou naši čtyři přátelé vraha dostat dřív, než vrah dostane je? A co když najdou i ukradené diamanty? No, nebyla by to parádní odměna? U Čtvrtečního klubu amatérských detektivů je možné všechno.
Richard Osman se vrací s oblíbenou čtveřicí amatérských detektivů a další díl série je stejně důvtipný a milý jako ten první – nepustíte ho z ruky a od srdce se u něj zasmějete.
Stejně jako první díl série – Čtvrteční klub amatérských detektivů – je i Muž, který zemřel dvakrát kniha, která šťastně kombinuje to nejlepší z klasických anglických detektivek s tím nejlepším anglickým humorem; a opět je ve Velké Británii mimořádně úspěšná – během prvních tří dnů od vydání bylo prodáno 114 202 výtisků.

více

Série Čtvrteční klub amatérských detektivů

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky