Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Tahle kniha vám možná zachrání život

Tahle kniha vám možná zachrání život

Graham Lawton


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: N media a.s.
Vydáno: 2022
Série: Edice N
Jazyk: český
Počet stran: 304

Všichni chceme být zdravější, silnější a dožít se co nejvyššího věku, ale které metody opravdu fungují?

Zapomeňte na divoké módní diety a fitness programy celebrit. Vědecký publicista Graham Lawton, který sám sebe označuje za obtloustlého líného flákače a živoucí důkaz toho, že člověk nemusí být posedlý cvičením, aby byl rozumně zdravý a v kondici, přináší nový pohled na zdraví, výživu a životní styl. Odděluje fakta od výmyslů a kriticky se vypořádává s množstvím matoucích informací a senzacechtivých mediálních titulků. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků odhaluje pravdu o dietách, stravování, drogách, deseti tisících kroků denně, slanině, počítání kalorií, kávě, mléčných výrobcích, spánku, vláknině, kocovině, soli, cukru, kardiu, opalovacích krémech, vitaminech a mnohém dalším.

Tahle kniha je plná nejnovějších výzkumů, převratných poznatků a užitečných rad a díky tomu vám možná opravdu zachrání život.

„Vědecký novinář, patří mezi kmenové autory a komentátory časopisu New Scientist. Je autorem knih The Origin of (Almost) Everything (Původ (téměř) všeho, 2016) a This Book Could Save Your Life (Tahle kniha vám možná zachrání život, 2020). Vystudoval biochemii a vědeckou komunikaci na Královské univerzitě v Londýně. Za svoji publikační činnost získal několik ocenění. Žije v Londýně.“

Petr Koubský, redaktor Deníku N 

více

Série Edice N

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma