Ďáblův stůl

Ďáblův stůl

Douglas Preston
Lincoln Child


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: BB Art
Vydáno: 2022
Série: Nora Kellyová díl 3
Jazyk: český
Počet stran: 320

Pod zemí se nacházejí pozůstatky záhadného objektu…

Nora Kellyová dává v sázku úplně všechno, svou pověst renomované archeoložky i kariéru v Institutu, a pouští se do nejbizarnější práce ve svém životě. Na odlehlé stolové hoře nazvané Ďáblův stůl má s pomocí nejmodernější techniky hledat pozůstatky záhadného předmětu, který tam kdysi dopadl. A následky na sebe nenechají dlouho čekat, zvláště když se na místě vykopávek záhy objeví FBI a agentka Corrie Swansonová!

V odlehlých končinách v americkém státě Nové Mexiko se v roce 1947 stalo něco, co dodnes nedá spát nejen vědcům, politikům a vojákům, ale ani dychtivým zájemcům o nevysvětlitelné záhady. Archeoložka Nora Kellyová po kategorickém odmítání, které ji dokonce stojí místo v Institutu, souhlasí s tím, že se ujme vykopávek v místě, kde podle všeho dopadl neznámý objekt. Ale co to bylo? Právě to chce zjistit skvěle vybavený tým miliardáře Lucase Tappana, který Noru nakonec přemluví ke spolupráci.

Jenže slibně se rozbíhající výzkum brzy naruší podivné události: zmizení významného vědce, objev nečekaných pozůstatků, ale především nález předmětu, který vzbuzuje velké naděje i obavy. Takže se není co divit, že se na Ďáblově stole objeví také agenti FBI – a Nora se znovu setkává se svými „starými známými“ Corrie Swansonovou a šerifem Homerem Wattsem. A to je teprve začátek, protože do hry se vzápětí zapojí tajemná vojenská organizace, která chce vykopávky zastavit – za každou cenu.

více

Série Nora Kellyová

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky