Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Tajemství internetu

Tajemství internetu

Martin Janda


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Mgr. Martin Janda, BLJ.
Vydáno: 2020
Jazyk: český
Počet stran: 148

V současné době (2019-2020) se tento svět stal mezi dospívajícími jakýmsi hitem, a každý z této věkové hranice by se chtěl podívat do místa, kde je vše dovolené a dokonce i ty největší bizarnosti patří mezi normalitu těchto internetových světů.

Na DarkWebu a DeapWebu se budete moci setkat s ilegální pornografií (zoofilií, pedofilií, nekrofilií či s různými bizarními sexuálními praktikami všeho druhu), s videi i obrázky, které se vztahují k zabíjení lidí, k mučení, ke kanibalismu, k prodeji drog anebo se zde můžete setkat i s materiály, které mohou ovlivnit politické dění ve světě. Je zde mnoho záhadných i reálných věcí, nad kterými se pozastavuje rozum obyčejného člověka, a právě my se těmito věcmi budeme v této knize zabývat.

Cílem této knihy však není lidem zprostředkovat snadný vstup na zakázaný svět, a proto zde ani nehledejte možnosti, jak se dostat na DarkWeb anebo na DeapWeb – na ToodWeb se již vůbec nedostanete, pokud nemáte doma kvantový počítač. Pravým smyslem této knihy je upozornit na možná rizika, s nimiž se běžný uživatel a dokonce i nezletilé děti mohou setkat.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma