Úniková hra

Koupit za 245 Kč Cena včetně DPH


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi pro Kindle PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Mladá fronta
Vydáno: 2020
Jazyk: český
Počet stran: 344

Čtyři bankéři z Wall Street. Jeden uzavřený výtah. Tohle už není hra – tady jde o život! Zaujal vás tento krátký popis? V tom případě byste si rozhodně neměli nechat ujít knihu s názvem Úniková hra, kterou má na svědomí spisovatelka Megan Goldinová. Tu proslavil thriller Žena na lesní cestě a teď se na pulty knihkupectví vrací s novinkou, který je ještě děsivější.

O co v tomto strhujícím thrilleru vlastně jde? Hlavními hrdiny jsou Vincent, Jules, Sylvie a Sam, kteří patří mezi velice úspěšné investiční bankéře na Wall Street. Probojovali se mezi nejlepší především z toho důvodu, že se dokázali dokonale přizpůsobit místnímu rušnému životu a skvěle se orientuje ve hře plné úskoků a zastrašování. Moc dobře navíc vědí, že pokud se chtějí dostat až na vrchol, musí být ochotní udělat pro to prakticky cokoliv.

Jednoho dne všichni čtyři dostanou pozvánku na speciální teambuildingovou akci, ze které se však nečekaně vyklube úniková hra. V malém uzavřeném prostoru začínají na povrch vyplouvat temná tajemství a všichni se snaží vyřešit záhadu, která je spojuje. Co se vlastně stalo se Sarou Hallovou? Veškerá zábava končí a začíná neúprosný boj o přežití. Podaří se jim dostat z výtahu živí, nebo je jejich temné skutky nakonec doženou?

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma