Kukačka

Koupit za 229 Kč Cena včetně DPH


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi pro Kindle PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Host
Vydáno: 2020
Jazyk: český
Počet stran: 264

Connie se probudí na psychiatrii. Prý spáchala strašný zloč­in — jenže si na nic nevzpomíná.

Když se Connie seznámí s Ness, stanou se z nich nejlepší p­řítelkyně. Jejich rodiny spolu jezdí na dovolenou a o všechno se dělí, jako by byly sestry. Ale život př­ináší problémy: Connie má potíže s dospívajícími dětmi, nemocnou matkou, v práci i manželství… Pomalu ztrácí vztah k realitě.

Jednoho dne se ocitne na psychiatrii a nic si nepamatuje. Navštěvuje ji pouze manžel; matka, někdejší nejlepší p­řítelkyně a děti za ní př­ijít nechtějí. Nebo nemohou? Soudní psychiatrička Emma Robinsonová musí pracovat s Conniinou pamětí a obě pomalu zjišťují, co se stalo, když cizí hnízdo obsadila kukačka…

––––

Danielsová čtenářům ukazuje nekompromisní pohled na podstatu lásky, věrnosti a zrady.
— Publishers Weekly

To, jak autorka bez příkras zobrazuje myšlenky hlavních postav, jejich obavy a nedostatky, je zneklidňujícím způsobem přesné.
— Mysteryplayground.net

„Mimochodem, já jsem Ness!“ představila se ta žena a natáhla ruku.
„Connie,“ odpověděla jsem a ruku stiskla.
A tak vzniklo naše pouto.
Připadá mi to tak dávno. Taky je to dlouhých šest let. Jako by se to odehrálo v jiném životě — v době, kdy jsem na ulici míjela bezdomovce schoulené v počuraných koutech a nedbale si pomyslela:
Jak se sakra stalo, že se ti život takhle podělal? Teď už to vím. A jak se ukázalo, odpověď zní: vlastně docela snadno. Říkáte si, že to bude postupný proces, ale pravdou je, že se váš život může změnit v jediném okamžiku. A může to být vrtoch úplně cizího člověka — třeba sousedky, která se rozhodne nastěhovat do domu na Buxton Road.
— ukázka z knihy

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma