Dnes můžete vybírat z 34 239 e‑knih v O2 Knihovně

MOJE KNIHA MĚSÍCE

Vyberte si každý měsíc libovolnou e‑knihu jen za 149 Kč měsíčně a přidejte si ji do své knihovny

Aktivovat

Potřebujete vědět víc?

Co je služba Moje kniha měsíce?

Po aktivaci služby Moje kniha měsíce se vám bude automaticky strhávat 1x za měsíc platba 149 Kč. Díky tomu si můžete vybrat každý měsíc jednu libovolnou e-knihu bez ohledu na její hodnotu.

Mám aktivní službu Moje kniha měsíce, jak získám e-knihy?

Po aktivaci služby Moje kniha měsíce si stačí vybrat jakoukoli e-knihu z naší nabídky, stisknout tlačítko ZÍSKAT a potvrdit transakci. Služba se vztahuje na veškeré e-knihy v O2 Knihovně. Pokud jednu e-knihu v měsíci vyčerpáte, poznáte to snad tak, že tlačítka ZÍSKAT se změní na KOUPIT. Nárok na další e-knihu v rámci služby Moje kniha měsíce vznikne vždy následující měsíc k datu aktivace služby.

Kolik stojí služba Moje kniha měsíce?

Služba Moje kniha měsíce stojí 149 Kč měsíčně. Jedná se o pravidelnou měsíční platbu, takže ji nelze hradit z bodového konta. Tato částka vám bude vyúčtovaná na faktuře s ostatními službami od O2 nebo stržena z kreditu. Pokud jste při aktivaci zvolili platbu kartou, bude se Vám automaticky strhávat 149 Kč každý měsíc z vaší karty. Službu můžete kdykoliv zrušit a e-knihy, které máte stažené vám zůstanou v knihovně napořád. Pokud však předplatné zrušíte dvakrát, po třetí si ho můžete aktivovat až po uplynutí třech měsíců.

Co když si e-knihu v nějakém měsíci nestihnu vybrat?

Pokud si e-knihu nestihnete vybrat, prostě se převede do dalšího měsíce. A to až třikrát za sebou. V knihovně tedy můžete mít k dispozici maximálně 3 e-knihy. Pokud nevyčerpáte čtvrtou, dále už se nesčítá, ale smaže se.

Na jakých zařízeních můžu číst e-knihy?

V jakém zařízení budete e-knihy číst, je na vás. Můžete použít mobil, čtečku nebo tablet s operačním systémem iOS a Android – nebo si knížku pošlete do Kindlu. Pokud si chcete e-knihu převést do vaši čtečky, doporučujeme se přihlásit na www.o2knihovna.cz na vašem počítači, kam si soubor stáhnete a následně můžete přes kabel přetáhnout do vaší čtečky.

Co se stane, když službu Moje kniha měsíce zruším?

Službu můžete zrušit kdykoliv a o Vaše stažené e-knihy na účtě O2 Knihovny nepřijdete, zůstanou v ní napořád. V případě, že v rámci služby Moje kniha měsíce nárok na e-knihu nevyužijete (tzn. nestáhnete si ji), při zrušení služby o nevyčerpanou e-knihu přijdete. Pokud si službu zrušíte dvakrát, potřetí si ji můžete aktivovat až po uplynutí 3 měsíců.

Jak mohu službu Moje kniha měsíce zrušit?

Službu můžete zrušit v sekci Můj účet, kterou po přihlášení do O2 Knihovny najdete v pravém horním rohu pod ikonou panáčka. Pokud však službu zrušíte dvakrát, po třetí si ji můžete aktivovat až po uplynutí 3 měsíců.

Jak poznám, že už jsem e-knihu vyčerpala/a?

Pokud již 1 e-knihu v daném měsíci využijete, snadno to poznáte tak, že se všechna tlačítka ZÍSKAT změní na KOUPIT.

Nedaří se mi aktivovat službu Moje kniha měsíce. Co s tím?

V případě, že aktivujete službu Moje kniha měsíce přes aplikaci O2 Knihovna a nedaří se Vám to, zkuste si, prosím, otevřít aktivační stránku https://www.o2knihovna.cz/cteni ve webovém prohlížeči. Pokud potíže s aktivací trvají i nadále, dejte nám o tom, prosím, vědět přes kontaktní formulář: https://www.o2knihovna.cz/napiste-nam. Ozveme se Vám co nejdříve.

Můžu si aktivovat službu Moje kniha měsíce i když nejsem zákazníkem O2?

Ano, můžete. Pokud nejste zákazníkem O2, máte možnost zaplatit vaši platební kartou. Následně se vám z ní bude každý měsíc strhávat 149 Kč ke dni aktivace služby. Ve stejnou dobu budete mít k výběru 1 e-knihu v rámci služby Moje kniha měsíce. Pro aktivaci služby doporučujeme použít webový prohlížeč. Využívat službu Moje kniha měsíce i celou O2 Knihovnu můžete již kdekoliv, ať už přes webový prohlížeč, nebo naši aplikaci O2 Knihovna.

Můžu si vybrat v rámci služby Moje kniha měsíce audioknihu?

Na audioknihy se služba Moje kniha měsíce nevztahuje. Platí pouze pro e-knihy.