Tip pro vás: nastavte své lásce na svatého Valentýna speciální uvítací melodii
13. 2. 2020 8:34 | Patricie Kolohnátková

Svátek zamilovaných je za rohem a to je dobrý důvod, abyste svoji drahou polovičku překvapili něčím krásným. A dali jí tak najevo, jak moc vám na ní záleží. Co třeba zvolit vaši společnou oblíbenou písničku a nastavit ji partnerovi nebo partnerce jako uvítací melodii? Co ale ve chvíli, kdy je to například písnička I Will Always Love You od Whitney Houston? Pravděpodobně nebudete chtít, aby tato skladba hrála třeba i vašemu kolegovi z práce anebo nedejbože šéfovi… V takovém případě pro vás máme jeden tip, jak si uvítací melodie nastavit.

Někomu zavoláte, a než to ten druhý zvedne, posloucháte dlouhé sekundy nudné vyzvánění. A teď si představte, že byste místo toho poslouchali hitovku, která zrovna vede hitparády. Jsme si jisti, že by se čekání na zvednutí telefonu rázem stalo celkem zábavnou činností. A přesně to je důvod, proč mají Uvítací melodie tolik věrných fanoušků. Jen málo z nich ale zná všechny možnosti, které tato služba nabízí. Umí totiž celou řadu funkcí, díky kterým je pro volající ještě o trochu zábavnější. Které to jsou?

Různé melodie pro různé volající

Vlastní melodii může mít tolik volajících, kolik si budete přát. Tak třeba pro svoji lásku zvolíte You're Beautiful od Jamese Blunta, pro nejlepší kamarádku Happy od Pharrella Williamse a svého šéfa zase můžete bavit skladbou Thriller od Michaela Jacksona.

Jak na to?

Speciální melodii přiřadíte konkrétnímu volajícímu po přihlášení do O2 Knihovny
nebo v mobilní aplikaci pod ikonou panáčka v pravém horním rohu - záložka Moje Uvítací melodie.

Jiná písnička přes den, jiná večer

Jiné melodie můžou hrát přes den a jiné potom večer. Na den zvolte třeba pohodičku Human od Rag’n'Bone Mana a večer zase kamarády nabuďte skladbou Eye Of The Tiger. A na noc, když už s nikým nebudete chtít mluvit, můžete nastavit vtipnou hlášku Litujeme, ale volaný s vámi nechce mluvit

Nová hitovka jako uvítací melodie

Sledujete trendy a chcete to každému, kdo vám telefonuje, ukázat? Proto si možná rádi nastavíte Dance Monkey od Tones And I, která teď hýbe hitparádami. Jenže co když jste si předtím nastavili zamilovanou písničku pro svoji lásku? Nic se neděje.

Každá nová melodie, kterou si aktivujete, se automaticky nastaví jako výchozí a hraje všem volajícím. Pokud ale máte svoje nastavení pro některé své kontakty, tak mají tato nastavení přednost. Nová výchozí melodie se tak uplatní jen tam, kde neplatí vaše vlastní nastavení.

Nejoblíbenější uvítací melodie

Jak na to?

Více o nastaveních najdete opět po přihlášení pod ikonou panáčka v pravém horním rohu - záložka Moje Uvítací melodie.

Vyzkoušejte si uvítací melodie zdarma

Pokud ještě nemáte službu Uvítací melodie aktivní, máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu. První melodie dle vašeho výběru a první měsíc vedení služby od nás máte úplně zdarma. A jestli vás budou Uvítací melodie bavit i poté, budete si je moct nechat za pravidelný měsíční poplatek ve výši jen 29 Kč, který navíc není závislý na počtu aktivovaných melodií.

Teď už si stačí jen vybrat tu správnou skladbu a začít každému, kdo vám zavolá, dělat radost.

Valentýnské uvítací melodie